Novinky

Fotogalerie

Přibyla fotogalerie z mimořádně povedené akce v Týništi u Přeštic. Děkujeme všem, kteří přijeli.
Celý článek

Nová fotogalerie

V záložce "Fotogalerie" přibyla kompletní fotogalerie z nádherné dvoudenní akce SCAANIA TEST & DRIVE 2017. Děkujeme organizátorům a SCANIA CZECH republic za pozvání.
Celý článek

Video Kaznějov

Do rubriky "Videa" přibylo video z Dětského dne v Kaznějově. Velké poděkování kameramanu Tomášovi Najmanovi.
Celý článek

Dětský den Kaznějov a Varnsdorf

O uplynulém víkendu jsme jeli ve dvou městech Kaznějov u Plzně a Varnsdorf. V obou případech šlo o akci Dětský den a v obou případech se na akci sešla skvělá parta lidí. Za Kaznějov děkuju všem, kteří přijeli tuhle nádhernou akci podpořit a svým dílem přispěli ke zdárnému průběhu. Do Varnsdorfu...
Celý článek

Osobní historie

Na stránku "Historie" jsem vložil fotografie a komentáře k nim z mojí řidičské praxe. Omluvte kvalitu fotografií z minulého století, jsou zdigitalizované z fotoaaparátu na kinofilm, tuším se jmenoval Zenit TTL. Když rozkliknete tlačítko "Celý článek", objeví se.
Celý článek

TATRA 813 6x6 Truck Trial

O letošních Velikonocích dostal podvalník nový náklad v podobě maketového rc modelu Tatra 813 6x6. Základ tohoto modelu pro mě postavil můj kamarád Rosťa Matyasko původně jako polomaketu, určenou pro seriál závodů RC Truck Trial. V letech 2010 a 2011 jsem s ním startoval na Mistrovství Evropy RC...
Celý článek

Trochu historie

V záložce "O nás" přibyly dvě historické fotografie. Mimochodem, tu cisternu jsem měl moc rád.
Celý článek

Stránka "Videa"

Ona by se taky dala nazvat "Svět dálkových řidičů" protože občas najdu nějakou legendární píseň nebo krásný video. Kdyby jste vy našli něco, co by stálo za pozornost, pošlete mi to. Díky.
Celý článek

Změna v týmu

Od 1. března nastala v RC SCANIA TEAMU CZECH REPUBLIC jedna personální změna. Proto také jedna drobná změna v baneru na úvodní stránce. 
Celý článek