Archiv článků

TATRA 813 6x6 Truck Trial

O letošních Velikonocích dostal podvalník nový náklad v podobě maketového rc modelu Tatra 813 6x6. Základ tohoto modelu pro mě postavil můj kamarád Rosťa Matyasko původně jako polomaketu, určenou pro seriál závodů RC Truck Trial. V letech 2010 a 2011 jsem s ním startoval na Mistrovství Evropy RC...
Celý článek

Trochu historie

V záložce "O nás" přibyly dvě historické fotografie. Mimochodem, tu cisternu jsem měl moc rád.
Celý článek

TRUCK SHOW LUŽNICE 21. 6. 2014

Taky bych sem měl dát nějaké video s našimi modely. Tohle video je z předloňské Lužnice, točila ho moje žena a jsou tam moc hezký noční záběry.
Celý článek

Mirek Černý Najednou

Poslyšte příběh o tom, jak je snadný, aby byl svět lepší. Aby byli lidi lepší. A není náhodou, že těmi hlavními aktéry jsou právě dva řidiči.
Celý článek

Stránka "Videa"

Ona by se taky dala nazvat "Svět dálkových řidičů" protože občas najdu nějakou legendární píseň nebo krásný video. Kdyby jste vy našli něco, co by stálo za pozornost, pošlete mi to. Díky.
Celý článek

Řidič tvrdý chleba má

O tom zpíval i pan Vodička. Jenže dnes žádný zákony neplatí a každej si dělá na silnici co chce. Nikdo z amatérů si totiž neuvědomuje, že původní silnice byly postavený pro dopravu nákladů, to znamená, že každej náklaďák je na nich původním obyvatelem. Autem do práce, na golf, na chatu atd. jsme...
Celý článek